O mně

Eliška Wagnerová

Sportu jsem propadla až v dospělosti. V dětství jsem byla vedena spíše k sedavým činnostem, jako hra na klavír a šachy, které jsem hrála také závodně. O to víc jsem sportu propadla po dokončení vysoké školy. Jako bych si ty léta sezení chtěla kompenzovat. Vyzkoušela jsem snad vše, co nabízela fitness centra. Zamilovala jsem si pobyt v přírodě a ultra-trialové pochody.

Jóga mě oslovila hlavně tím, že jsem se po ní cítila tak krásně uklidněná. Zvládala jsem ji cvičit i ráno před prací, aniž by mě vyčerpala. Fascinoval mě pokrok, který byl ze začátku tak rychlý, jak se svaly uvolňovaly, a dostávala jsem se hlouběji do ásán. Později jsem pochopila její výhody hlavně jako kompenzaci sedavého zaměstnání. Pomohla mi proti bolestem zad.

Chtěla jsem sportovat čím dál víc, až jsem dozrála k rozhodnutí udělat si instruktorský kurz. Dnes cvičím jógu a fukční trénink ve fitness centrech v Praze.

  • Dosažené vzdělání v oblasti jógy:
    • Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues
    • Lektorka jógy II. stupně

 

Po domluvě jsou možné i individuální lekce hormonální jógy, hatha jógy či power jógy. Ráda pomohu i se cviky Ludmily Mojžíšové. Více informací na e-mailu harmoniejogou@wagnerovi.net

 

Foto: Hana Suberová, Centrum hormonální jógy